که 5 Ad سرور شما را به پول بیشتر در سال 2016 ؟

[ad_1]

چرا اجرای یک آگهی سرور ؟

من فکر می کنم فوق بسیار زیبا را پوشش می دهد اما اگر شما اصرار در اینجا چند مزایای بیشتری شما دریافت کنید که با استفاده از سرورهای آگهی.

  • مستقیم تبلیغ

  • برنامه ریزی

  • هدف قرار دادن

  • گزارش

  • پشتیبانی فنی

اینها تنها برخی از مزایای و امکانات ارائه شده است.

مثل همیشه آن را مورد آزمون و خطا است. امتحان کنید و ببینید چه کار بهترین برای شما.

لیست بالا 5 ad سرور

#1. DoubleClick برای ناشران (DFP)

تعجب. گوگل متعلق به راه حل وجود دارد و آن را در میان صفوف توصیه های بالا در همه جا. این شهر همچنین دارای مزایای بزرگ. اگر ما با خیال راحت می توانید تخمین می زنند که شما کمتر از 90 میلیون آگهی در هر ماه رایگان است.

#2. OpenX

X marks the spot. OpenX عمده سهم بازار برای ناشران در حال اجرا خود را تبلیغ سرور های. آنها ادعا می کنند برای خدمت به 100 میلیارد+ آگهی هر ماه و 96 درصد از “پیشرو ملی تبلیغ” از آن استفاده کنید. حتی دان دراپر خواهد بود تحت تاثیر قرار اگر او از خواندن این خود ویسکی رنگ آمیزی لپ تاپ.

#3. AdColt

شاید AdColt می شکند خط. آن رایگان نیست. اما در $0.02 CPM (cost per thousand آگهی) آن را بسیار نزدیک به رایگان است. اما یکی از مزیت های کلیدی است که آن را به یک برچسب سفید راه حل است. شما باید برخی از گزینه های سفارشی سازی آن را به چین با نام تجاری خود را از جمله اصول اولیه مانند لوگو و تبلیغ خود را سرور نام دامنه.

#4. AdZerk

اگر شما یک ناشر کوچک شما ممکن است رفتن از جا در رفته زمانی که شما از شنیدن قیمت AdZerk. برنامه های خود را شروع در $1,000. بنابراین شما باید به جامد ترافیک است که می تواند شکستن حتی کلیک و درآمد تبلیغات به این مسیر بروید. البته آنها باید استاندارد 30 روز محاکمه پس از آن کامل نیست جهش از ایمان است.

#5. AdTech

AdTech متعلق به AOL. تعداد زیادی از روند در اینجا یکی از آنها که برخی از وب بزرگترین و یا بیشتر قابل تشخیص مارک های در حال خرید کردن در این فضا است. خوشبختانه برای همه ما AdTech نمی آیند به صندوق پستی خود را هفته ای یک بار در ناخواسته CD. اگر شما بیش از حد جوان به دانستن آنچه که به معنی شما احتمالا نگاه بزرگ در شلوار, اما هرگز نمی خواهد می دانم شادی آتاری. اما من پرت شدن.

شما خدمت می کنند ؟

اگر شما با توجه به است که به دست آورد بسیاری از آگهی های ما گزینه های سرور, شما می دانید, آگهی سرور از فقط یک ابزار برای خدمت به تبلیغات مستقیم تبلیغ. شما می توانید جمع همه آگهی خود را در شبکه به یک هاب و مدیریت دور.

آگهی سرور واقعا قرض خود را بیشتر به ناشران انجام قابل توجهی از حجم ترافیک. در صورت ارزش شما ممکن است guestimate که شما می تواند افزایش درآمد در حدود 30٪. این است که در مقایسه با حستبلیغ. اگر استراتژی از آثار آن می تواند بسیار بهتر است. اما شما تنها تعیین می کند که از طریق تست و آزمایش است.

[ad_2]