گوگل بهینه سازی – چگونه می توان “شماره یک” در گوگل

[ad_1]

هنگامی که ما صحبت در مورد گوگل, بهینه سازی اصلی و متداول سوال است: “آیا من می توانم برای اولین بار در گوگل نتایج؟”. در این سوال من معمولا پاسخ این است که “تکه ای از کیک” و این کار نمی تواند انجام شود برای یک روز. این سخت است و فرایند پیچیده است که نیاز به زمان زیادی. اما من احساس می کنم که هر زمان که من سعی می کنم به این توضیح من سست در جایی در اطراف تعریف “کلمات کلیدی”, “تگ های متا” ،

برای آن دسته از افرادی که بیشتر علاقه مند به SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و کار سخت برای این, من فکر می کنم اطلاعات زیر خواهد بود مفید تر برای آنها.

هست. که در آن راز گوگل بهینه سازی ؟

در واقع آن را بسیار آسان است. همه شما نیاز به فکر می کنم از طرف مردم است که در نهایت باید این اطلاعات را از وب سایت خود را. فقط فکر می کنم مانند آنها.

به عنوان مثال:

من از دست من کلید ماشین و برای شانس بد من نیاز به رفتن به بیمارستان به سرعت. در واقع من کلید ماشین از دست رفته نیست زیرا آنها جایی در خانه, اما من به یاد داشته باشید دقیقا جایی که آنها هستند. برای مثال دقیق تر اجازه می دهد می گویند که خانه من است, اینترنت من کاربر و کلید ماشین هستند که این چیزی که من جستجو برای. و اگر من می تواند با استفاده از موتور جستجو برای پیدا کردن کلید من سعی خواهد کرد با کلمه کلیدی مانند:

1. “کلید” – من برای جستجو در تمام خانه برای این کلمه کلیدی به دلیل آن است که بسیار کلی تعریف. است که چرا من باید به سؤالم به:

2. کلید “آشپزخانه” – بعد از این من را به آشپزخانه بروید و شروع به جستجو در تمام اتاق. هیچ چیز. در حال حاضر سعی کنید با:

3. کلید “اتاق خواب” – اما در اتاق خواب و دو تخت یک کمد لباس و یک شب-جدول. من باید برای مشخص تر می شود با:

4. “کلید اتاق خواب شب-table”. در حال حاضر من آنها را در بر داشت. به خوبی انجام می شود!

نکته مهم در این است که به همان اندازه دقیق و پیچیده است کلمه/عبارت بزرگتر خواهد شد و این شانس را به یک شماره در گوگل است. من می خواهم بگویم که هیچ یک از ما نیاز به استرس در کلمه سئو, چرا که کسانی که علاقه مند هستند در “گوگل بهینه سازی” احتمالا جستجوی “گوگل بهینه سازی وب سایت”. پس از همه بیش از حد نیست با طول عبارت به دلیل آن است که ممکن است هیچ کس به جستجو برای آنچه شما را در وب سایت خود یا همه در حال بیش از حد تنبل به استفاده از بیش از حد طولانی عبارت جستجو.

چه مزیت است اگر با استفاده از پیچیده تر جستجو عبارت?

شما کاملا مطمئن شوید که ترافیک است که شما دریافت خواهد بود هدف قرار دادند. دوم (این مهم است) اگر شما برای اولین بار در نتایج جستجوی گوگل برای این مشترک است عبارت به این معنی است که برای این کلمه کلیدی شما هستند بهترین نوع شما پادشاه این بخش است. این را به شما تضمین واقعی بازدید کنندگان که نمی خواهد دیگری را امتحان کنید جستجو به این دلیل آنها در حال حاضر پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال در وب جادوگر قرار است در محل توسط گوگل است.

اما من می توانید استفاده کنید همچنین مبارزات انتخاباتی PPC که عرضه خواهد شد من با همان ترافیک!

بله البته شما می توانید با استفاده از این روش است و بهتر است برای تمرین از زمان به زمان اما آمار می گوید که بازدید کنندگان که می آیند از موتورهای جستجو اعتماد بیشتر در وب سایت خود و سپس کسانی که بازدید کنندگان که از برخی آگهی آگهی. چرا این طوری است ؟ زیرا زمانی که جان جستجو چیزی مرتبط با SEO او هزاران نفر از وب سایت که ارائه این اطلاعات اما زمانی که او سؤالم جستجو کلمه کلیدی بیشتر با کلمات خاص و سپس وب سایت خود را دریافت کنید وهله اول — به این معنی است که شما در وهله اول دلیل این که شما آن را سزاوار!

اگر جان در بر داشت وب سایت خود را با برخی از آگهی کانال او نمی دهد خیلی اعتماد, چرا که او در بر داشت وب سایت خود را بیش از حد آسان است. فقط یک روانشناسی!

[ad_2]