گوگل در حال تغییر است قوانین و بنابراین باید به شما

[ad_1]

جدید گوگل انطباق را تغییر تبلیغات قوانین و بنابراین باید به شما به عنوان خوانده شده. گوگل دریافت کرده است فشار از FTC برای از بین بردن نامشروع فرصت های کسب و کار از وجود سیستم. قریب به اتفاق علاقه افراد به دنبال وب سایت برای کسب درآمد بیشتر است و نه کاهش و نه آن را همچنان به منفجر نمایی. اما گوگل می خواهد برای از بین بردن هر چیزی که به نظر می رسد:

* بیش از حد به کرات

* متورم است یا ادعاهای بی اساس

* به نظر می رسد مانند یک کسب و کار سنتی فرصت تبلیغ

در این موارد آنها در حال حاضر به دنبال از بین بردن خود تکرار وب سایت ها و برنامه های وابسته. این بدان معنی برای شما:

1) بدون تبلیغات است که نگاه “قشنگ” هیچ درآمد ادعا می کند سیستم های خودکار و یا متورم بیش از بالا “آگهی کپی”

2) اگر گوگل بداند شما یک فرصت کسب و کار آنها را به طور بالقوه به حالت تعلیق حساب کاربری خود شوید. اگر شما سعی می کنید به بازار همان محصول دوباره آنها را به طور بالقوه لیست سیاه شما به طور نامحدود.

3) اگر شما انتخاب می کنید به بازار در, گوگل, شما قطعا باید خصوصی دامنه و فروش صفحه. با هیچ اثری از لینک بازگشت به محصول وابسته است.

4) ما به شما پیشنهاد کارشناسی ارشد حداقل دو (2) سایر اشکال بازاریابی برای تنوع بخشیدن به تلاش های خود را.

5) تبلیغات شما باید تمرکز بر روی درآمد و به جای تمرکز بر روی انسانی و اجتماعی مربوط به عناصر از آنچه ما محصول را فراهم می کند.

این احساسات عبارتند از:

* امنیت

* آزادی

* خانواده

* شناخت

* تحرک

اجتماعی و اقتصادی در شرایطی هستند:

اینترنت در حال ظهور به عنوان یک کالا جهانی رکود اقتصادی شرایط تغییر چهره از اشتغال محروم و گذاشته کارگران که به دنبال چیزی اثبات رکود اقتصادی جهانی گستردگی برسد ،

یک مثال خوب خواهد بود:

*باید Cheerios با بچه های خود را.

*کنترل زندگی خود را با یادگیری به بازار آنلاین.

آنچه که ما در حال انجام خدمت شما:

ما پیش بینی چهار ماه پیش که این راه اینترنت کسب و کار جهانی به رهبری بود. مردم خسته از “گرفتن سریع غنی” موتیف. آنها باید اعتماد از دست رفته در موسسات بزرگ. آنها می خواهند به شنیدن در مورد جهان واقعی راه حل برای مشکلات خود را. نه اعتیاد به مواد مخدره و یا کرک. ما شروع اجرای این تغییرات به آرامی اما مطمئنا سال پیش. آن آغاز شده و با لغو ادعا درآمد و علامت تجاری نقض. ما از آنجا تقسیم شده است تست تعدادی از این مواد جدید و نتایج بیش از امیدوار کننده آنها عالی است. ما خواهد بود با نتایج بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما آنها را.

تام Hammerborg

[ad_2]