برگشت به اشکال در مدرسه: 10 نکته آسان برای نبرد با میکروب ها و تقویت سیستم ایمنی بدن

در طول فصل وینتری ، بسیاری از ما در خانه های بسته ، دفاتر یا محل های کار ما همکاری می کنیم. این زمانی است که به نظر می رسد میکروب ها خارج از کنترل ظاهر می شوند و همه افراد در اطراف شما بیمار می شوند. متوجه می شوید که یک کارگر سرفه کرده یا بینی خود را پاک می کند. فرزند شما به خانه عطسه می آید. در حقیقت ، میز متوسط ​​بیش از 10 میلیون میکروب دارد. انتقال آن میکروب ها از دستان به دهان شما بسیار آسان است.

ضدعفونی کننده دست. زل ضدعفونی کننده دست دیجی کالا کوچک ضدعفونی کننده دستی تقریباً در هر کجایی که تحت یک جسد باشد وجود دارد. تمیز نگه داشتن دست ها (خصوصاً بعد از استفاده از مورد قبلی) برای جلوگیری از جیاردیا و بیماری های دیگر بسیار مهم است. ضد عفونی کننده دست خود را در وسط رول کاغذ توالت نگه دارید ، جایی که پیدا کردن آن آسان است و به شما کمک می کند تا رول از بین برود. بسیاری از مردم نمی دانند که ضد عفونی کننده دست سوخت خوبی برای شروع آتش سوزی است. این ماده در درجه اول از الکل ژل دار و لانولین تشکیل شده است و یک قطره اندازه آن به مدت 3 دقیقه باعث ایجاد شعله آبی می شود.

2) علاوه بر این ، اگر تصمیم گرفتیم دوست سگ خود را به پارکی ببریم كه ممكن است از یك لاش استفاده نكنیم ، باید راه های دیگری برای حمل كیف خود داشته باشیم.

انواع ضسبنسرس در بازار وجود دارد. همچنین دستگاههای پخش کننده ضد کاناله ای وجود دارند که بیشتر برای سینک های جادار و حمام ایده آل هستند. شما ممکن است گلدان ، شمع های معطر و صابون های نواری را در یک سبد همراه با یک دستگاه پخش کننده ضد تب داشته باشید. از طرف دیگر ، اگر می خواهید فضایی تمیز و مرتب داشته باشید ، می توانید دستگاه پخش کننده صابون دیواری را انتخاب کنید. اگر مایل هستید فضای خوبی را در سینک خود باقی بگذارید ، ممکن است دیسپنسورهای مخصوص دیواری را انتخاب کنید.

محلول ضد عفونیاتر دست گارنی

1) دفاع از رژیم غذایی: آنچه می خورید و می نوشید ، بخش مهمی از مقاومت در برابر بیماری است. با اطمینان از انتخاب شما سالم ، غنی از مواد مغذی و فیبر زیادی هستند. هیدراتاسیون مناسب نیز ضروری است. در بخش مایع ، اطمینان حاصل کنید که انتخاب های زیادی بدون کافئین و غیر الکلی داشته باشید ، زیرا می توانند به عنوان یک ادرار آور عمل کنند.

برای آن لباس مورد علاقه که به نظر می رسد خراب است ، این را امتحان کنید. کمی پورل را روی پارچه تمیز و سفید بمالید. پارچه را امتحان کنید تا مطمئن شوید که ضد عفونی کننده لباس با قرار دادن کمی روی جای ناخوشایند مانند قسمت داخلی آستین یا پشت یک دکمه ، لکه دار نخواهد شد. اگر از آن آزمایش عوارض جانبی نداشته باشید ، پس از همان حرکت دبینگ به طور مستقیم روی لکه استفاده کنید. باید انتقال جوهر از پوشاک به پارچه سفید را مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که Purcell را در آن مالیده نیستید ، فقط آن را به آرامی بزنید.

برای کسانی که با بچه های کوچک سر و کار دارند ، یک پاک کننده سریع و در دسترس در دسترس می تواند یک کیف پول یا کیف پول پوشکی محسوب شود. کودک در بیشتر مواقع ناراحت کننده می تواند به پوشک جدید احتیاج داشته باشد و ممکن است در نزدیکی آن هیچگونه شستشو وجود نداشته باشد. آماده بودن برای هر زمان و هر کجا می تواند کمک کند تا این کار کمی ساده تر شود.

با وجود بسیاری از لوازم جانبی جدید سگ که هم اکنون در دسترس است ، این محصولی است که پیاده روی ما را با همراهی سگ خود بسیار لذت بخش تر می کند. ما به استفاده از یک دست برای نگه داشتن زباله خود ادامه خواهیم داد ، اما دست دیگر اکنون رایگان خواهد بود. علاوه بر این ، وسایل مورد نیاز ما همیشه در دسترس ما خواهد بود زیرا ما برای پیاده روی خود حرکت می کنیم و با ادامه راه در پنهان کاری خود با احتیاط پنهان می شویم. تمام این خواسته ها را در هنگام جستجوی کیف چمدان سگ در نظر بگیرید تا به شما کمک کند.