خرید دسته ای از ضد عفونی کننده های دست شخصی

بسیاری از والدین مطمئن نیستند که با محافظت از فرزندان خود از میکروب ، خط را چگونه می توانند ترسیم کنند. هیچ کس نمی خواهد به عنوان زگیل نگران کننده محافظت شود ، اما هیچ کس نمی خواهد اجازه دهد بچه هایشان بیمار شوند. برای والدین جدید ، خط بین دوست داشتن و وسواس گاهی ممکن است کمی مبهم به نظر برسد. مکانهای بسیاری وجود دارد که یک کودک می تواند میکروب ها را از آن بگذرد ، از سبد دستی در فروشگاه گرفته تا بهترین دوستش در مدرسه. قبل از اینکه همه سبد های دستی را با دستمال مرطوب ضد باکتری پاک کنید ، به یاد داشته باشید که نمی توانید آنها را از همه میکروب ها حفظ کنید. فقط می توان امیدوار بود که آنها به اندازه کافی باهوش باشند و از قرار دادن میکروب در بدن خودداری کنند.

7) چه زمانی باید از ضدعفونی کننده دست استفاده کرد: بسیاری از افراد می دانم که ضدعفونی کننده دستی هستند. آنها آن را در کیف یا جیب خود حمل می کنند و روزانه چندین بار از آن استفاده می کنند. با چند استثناء ، این یک ایده واقعاً بد است. دو مورد که باید در اینجا به خاطر بسپارید. بیشتر اینها مبتنی بر الکل هستند و پوست شما را خشک می کنند. دوم ، استفاده بیش از حد از ضد عفونی کننده دست می تواند به یک سیستم ایمنی ضعیف منجر شود.

دستان خود را اغلب و کاملاً بشویید. اشکالات آنفولانزا و سرما از طریق قطراتی که توسط افراد آلوده پخش می شود از طریق عطسه ، سرفه ، صحبت کردن ، بوسیدن و لمس کردن سطوح با دست های آلوده منتقل می شود. همچنین می تواند پخش شود وقتی دست تمیز شما روی یک سطح آلوده لمس کند و سپس دهان ، بینی یا چشم های خود را لمس کنید. بنابراین شستشوی دستها به طور مرتب با صابون ضد باکتری و آب گرم امری حیاتی است. اما یک شستشوی سریع انجام نخواهد داد. در هنگام عمل ، 15-20 ثانیه حداقل و تا مچ دست یا آرنج خود را تمیز کنید. حتماً زیر ناخن هایتان نیز بمالید ، زیرا تعداد زیادی باکتری در آن پنهان می شود.

کانتینر ضد آتش. یک گلدان کوله پشتی بزرگ با یک دسته تاشو و درب محکم بسته بهینه است ، اما یک قهوه می تواند کفایت کند. ایده این است که بتوانید از ظرفی استفاده کنید که وسایل بقای شما برای ذوب برف ، جمع آوری و جوشاندن آب یا پخت و پز شام شما بسته بندی شده است.

شما همچنین باید نگران این موضوع باشید. 01 درصد میکروبهایی که پس از تلاش برای کشتن آن زنده مانده اند. شاید به نظر نرسد که آنها می توانند کارهای زیادی انجام دهند ، اما با زنده ماندن از صابون ضد باکتریایی ، مقاومت در برابر آن ساخته اند و قوی تر شده اند. مایع ضد عفونی کننده دست دتول گسترده ای در مورد ایجاد ابر باکتری ها وجود دارد که کشتن آنها تقریبا غیرممکن است. بنابراین بهترین کار برای سوءاستفاده از ضد عفونی کننده نیست. هر زمان که می توانید از آب گرم و صابون استفاده کنید و از ضد عفونی کننده فقط برای مواقع ناخوشایند استفاده کنید.

ژل ضد عفونی دست دتول

شکلات انرژی زا). بسته به اتاقی که در کیت شما موجود است ، تا حد امکان انباشته شوید. میله های قدیمی Clif Bars و PowerBars بدون پوشش شکلات به بهترین وجه کار می کنند زیرا سخت تر برای سر و صدا شدن و تحمل خوب در شرایط آب و هوایی شدید هستند.

خوب هیدراته بمانید. نوشیدن مایعات فراوان برای حفظ سلامتی و نگه داشتن معابر بینی و تنفسی شما مرطوب و مجهز تر برای رد ویروس ها است. هیدراتاسیون خوب همه چیز را در بدن شما از جمله سموم بالقوه حفظ می کند.

اگر نگران هستید که ممکن است در ابتلا به بیماریهای واگیر حساسیت بیشتری داشته باشید ، ممکن است بخواهید با پزشک خود صحبت کنید. شما می توانید در مورد مکمل های ذکر شده در این مقاله از پزشک سؤال کنید و او می تواند در تصمیم گیری مناسب برای شما به شما کمک کند. اطمینان حاصل کنید که پزشک از شرایط پزشکی و کلیه داروها و مکمل های مورد استفاده شما اطلاع دارد. این به جلوگیری از عوارض جانبی و اثر متقابل دارو / گیاه کمک می کند.