ضدعفونی کننده دست – سریعترین روش برای پوست بدون جوانه

عناوین ترسناک هستند: “شیوع آنفولانزا!” “بیمارستانها غلبه کردند!” مطمئناً رسانه ها از شیوع مهلک آنفلوآنزا اخیر آگاه شده اند. با این حال ، این برای شما و من واقعاً چه معنی دارد؟

اجازه ندهید کسی ، بیمار یا سالم ، نوشیدنی یا وسایل غذاخوری را به اشتراک بگذارد. اگر می توانید میکروب هایی را ببینید که دهان شما را ترک می کند ، حتی اگر بیمار نیستید ، نمی خواهید آنها را به اشتراک بگذارید.

با آب گرم یا گرم شروع کنید و از آب سرد استفاده نکنید. از صابونی که دوست دارید استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف دست خود را ، بین انگشتان ، ناخن های انگشت را چسبانده و مچ های خود را در آن قرار دهید. قیمت ژل ضدعفونی کننده دست دتول حالی که دستان خود را شستشو می دهید “تولدت مبارک” را آهسته آواز بخوان تا زمان کافی برای کار صابون فراهم شود. دستان خود را بشویید و با یک حوله تمیز خشک کنید یا از خشک کن هوا استفاده کنید.

به آنها بیاموزید که از میکروبها وحشت کنند یا عصبی باشند. استفاده از ضدعفونی كننده دستی برای همه چیز و هرگز دست زدن به میكروبها ، کودکان را نسبت به آنها حساس تر می كند. کمی قرار گرفتن در معرض میکروب خوب است زیرا می توانید یک سیستم ایمنی قوی ایجاد کنید. همچنین برای ساختن یک سیستم ایمنی قوی قدم های دیگری بردارید ، مانند اطمینان از اینکه فرزندان شما به اندازه کافی ویتامین C و آنتی اکسیدان ها را دریافت می کنند. میکروب ها می توانند به اندازه کافی خطرناک باشند که بدن شما به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند با آنها مقابله کند.

مواد ضد عفونی ساز دست شخصی

خواب! هنگامی که ما خسته و فرار می کنیم ، بدن ما مستعد بیماری می شود. همه افراد باید حداقل هشت ساعت خواب در هر شب داشته باشند ، در حالی که کودکان حداقل 10 ساعت وقت دارند.

مرحله دوم. چند قطره از رایحه و رنگ آمیزی مورد علاقه خود قرار دهید. برای حفظ طبیعی این کالای سفارشی ، می توانید از رنگ آمیزی مواد غذایی طبیعی استفاده کنید.

در حالی که به نظر می رسد ژل ضدعفونی کننده دست رایج ترین شکل است ، به دلیل طولانی بودن مدت زمان لازم برای جذب در پوست و خشک شدن کامل آنها ، کمترین مطلوب را دارند. با همه ضد عفونی کننده های دستی مهم است که اطمینان حاصل کنید که آنها به نوعی مرطوب کننده اضافه شده اند یا الکل می تواند تأثیر منفی بر روی پوست شما بگذارد.