5 اینترنت, ثروت, اسرار شما باید با استفاده از در حال حاضر

[ad_1]

ما در حال حاضر می دانیم که وجود دارد هستند بسیاری از مردم آنلاین که ظاهرا یافت نهایی اینترنت ثروت اسرار و قرار دادن آن اسرار به خوبی استفاده کنید. ما همچنین می دانیم که پریدن از برنامه به برنامه نیست یکی از آن اسرار است. این می آید از تجربه دست اول و از مشاهده است. شما واقعا باید به درخواست برخی از قدرت ماندن به هر آنچه که شما انجام می دهند در جهت مورد نظر خود دست یابد سطح درآمد آنلاین.

وجود دارد پنج چیز شما باید انجام دهید به منظور کشف نهایی ثروت اسرار شما در مورد شنیده. شما لازم نیست که به دنبال دقیق منظور من تعیین کرده اند اما اینجا شما باید به نحوی ترکیب آنها را به کسب و کار خود و یا دیگری به شما خواهد شد اتلاف وقت گرانبها چرخش چرخ های خود را. بنابراین در اینجا آن پنج اینترنت ثروت اسرار شما باید در حال حاضر درخواست به منظور دریافت در حال حرکت به سمت هدف خود را از استقلال مالی.

1. شناسایی و به دنبال به وضوح تعریف شده طرح. من عمدا اجتناب اصطلاح “طرح کسب و کار” آن را به عنوان تمایل برای ترساندن مردم به دور است. منظورم این است که شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع از کسب و کار شما در حال رفتن به دنبال دارد. شما در حال رفتن به خود را ایجاد محصول و فروش در CJ یا ClickBank? شما را تبدیل به یک eBay متخصص و تمرکز در مزایده ؟ یا شما را تبدیل به یک ادم بیکار و تنبل بازاریاب و استفاده از ترافیک رایگان به فروش محصولات وابسته. هر آنچه شما انتخاب می کنید در نهایت به شما اما آیا اتخاذ یک تصمیم.

2. پیدا کردن یک راه برای دریافت ترافیک هدفمند است. در جای دیگر من را به ادعای اینکه ترافیک دوم مهم ترین ارز از کارآفرین آنلاین. درست است. هر مدل کسب و کار شما در نهایت انتخاب شما باید دریافت ترافیک به وب سایت خود را. اگر شما پول و تمایل به یادگیری PPC بزرگ است زیرا شما دریافت نتایج تقریبا فوری. اگر پول تنگ است, شما ممکن است به برخی از ابزار جستجوگرها. یک چیز قطعی است, ترافیک یا بازدید کنندگان وب سایت است که شما باید هدف قرار دادند. به عبارت دیگر بازدید کنندگان خود را باید واقعی افرادی که به دنبال محصولات خود را. هیچ چیز دیگری به اندازه کافی خوب است و این عمده تخته از ثروت اسرار از بازاریابان اینترنتی موفق.

3. تلاش برای افزایش وب سایت خود را تبدیل. وقتی کسی می آید به وب سایت خود و در واقع اقدام به خرید از شما است که به نام تبدیل. بالاتر خود را تبدیل درصد پول بیشتری به شما خواهد شد. تبدیل کلید است. اگر مردم آمدن به وب سایت خود را بدون خرید ترک یا ترک بدون امید بستن به خبرنامه خود را و یا پاسخگوی خودکار خود را تبدیل خوب نیست. واجد شرایط بازدید کنندگان به وب سایت خود ارزشمند هستند جزء از وب سایت بازاریابی است. اگر شما می توانید 4 فروش هر 100 بازدید کنندگان شما بالاتر از حد متوسط. اگر شما می توانید تبدیل 10 فروش هر 100 بازدید کننده که فوق العاده است.

4. شما باید قادر به فروش به مشتریان خود را دوباره و دوباره. آن را آسان تر است و بیشتر سود آور به فروش به مشتریان خود از آن به فروش به افراد جدید. هزینه جذب مشتری بسیار بالا در برخی از صنایع, اما هنگامی که شما یک مشتری آن است که سود آور به فروش آنها را دوباره به خاطر شما

5. خوب ارائه ارزش فراتر از قیمت خود محصول. برای تبدیل شدن به ثروتمند خود را از کسب و کار آنلاین شما باید تبدیل به یک دوست مورد اعتماد خود را به مشتریان و کسانی که در لیست پستی خود را. همانطور که می دانید هر کس در لیست شما را به خرید از شما. نگه داشتن آنها وجود دارد. آن را نمی خواهد شما هر چیزی هزینه برای انجام این کار. برای کسانی که در حال حاضر خریداری شده از شما یکی از کمتر شناخته شده در اینترنت, ثروت, اسرار شما باید بدانید این است که شما می توانید در ادامه به آنها مواد (مواد با ارزش) که بیشتر گران آنها را به شما. پس از یک در حالی که آنها را به مبارزه برای باقی ماندن در فهرست خود را.

وجود اینترنت دیگر ثروت اسرار ؟ قطعا وجود دارد اما اگر شما می توانید پیاده سازی این پنج نکته امروز به شما خواهد آموخت که دیگران به عنوان شما بروید. در واقع شما توسعه نکات و استراتژی های خود را که شما هرگز با دیگران به اشتراک بگذارید. در اینجا به ثروتمند گورو در شما.

[ad_2]