5 نکته برای پرداخت برای هر کلیک

[ad_1]

سلام, نام من داریل قدرت و من شده اند با استفاده از اینترنت برای حدود 3 سال است. من با استفاده از هر راه ممکن برای تولید ترافیک. اما آن را تا مارس سال 2003 زمانی که من در بر داشت اورتور آیا موفقیت من واقعا خاموش. اما من اینجا هستم تا به شما بگویم در مورد موفقیت های من, من اینجا هستم به شما برخی از راهنمایی های مفید با پرداخت برای هر کلیک تبلیغات است که من آموخته بیش از سال گذشته است. در زیر 5 نکته به شما کمک خواهد کرد هدف قرار دادن مخاطبان خاص خود را و کمک به رسیدن به بیش از 85 درصد از کاربران اینترنت در یک راه سریع و موثر.

1. پیشنهاد کم هزینه مربوط به کلمات

هنگامی که شما انجام تحقیقات خود را شما نیاز به پیدا کردن کلمات است که نه تنها تعریف شما از وب سایت و یا خدمات خود را اما در حال کم هزینه و رقابت کمی. شما همچنین می خواهید برای ساخت یک پایگاه گسترده ای از کلمات کلیدی که حدود 30 یا بیشتر برای به دست آوردن حداکثر از طریق نرخ کلیک کنید.

2. خود را واجد شرایط عنوان و توضیحات

این یکی ساده است; به یاد داشته باشید 30 کلمات کلیدی شما در حال حاضر شما را تا 6 تا 7 تبلیغات با 3 تا 4 کلمات کلیدی در آنها است. با استفاده از کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات این یک واقعیت است که شما می توانید خود را افزایش می دهد کلیک کنید از طریق نرخ تقریبا 40 درصد.

3. استفاده از منحصر به فرد صفحات فرود

در حال حاضر اگر شما ترویج محصول وابسته است و یا یک ماده در واقع هر محصول شما نیاز به تماس با ما منحصر به فرد صفحات فرود. شما باید در تلاش برای ایجاد صفحات فرود است که نقد و بررسی محصول شما فروش است. بررسی می تواند به افزایش فروش خود را با 50 درصد یا بیشتر.

4. استفاده از یک URL حرفه ای

وجود دارد هیچ چیز بیشتر است که به نوبه خود یک خریدار از خرید یک محصول و سپس با داشتن یک آدرس است که به نظر می رسد مانند لینک های وابسته. هنگامی که شما انتخاب کنید یک نام دامنه مطمئن شوید آن است که کلمه کلیدی غنی توصيفی و مرتبط با محصول شما فروش است.

5. در نهایت چوب به بودجه شما

نمی انشعاب از بودجه خود را. محاسبه چقدر شما را در هر فروش ؟ چند درصد از بازدید کنندگان خود را خواهد خرید ؟ چه مقدار شما پرداخت هر کلیک ؟ مجموعه ای از یک پایه در حد خود هزینه هر کلیک در اطراف .08 به .10 سنت. به یاد داشته باشید شما فقط به دنبال به دست آوردن سود.

به طور کلی شما نیاز به نگه داشتن افزایش سرعت تبلیغات خود را به منظور دریافت بهترین کلیک کنید از طریق نرخ. اوه بله, شروع با یک یا دو محصول و ساخت مبارزات شما در اطراف آنها و سپس تکرار این روند. به یاد داشته باشید اگر شما صرف $200 در تبلیغات و شما را از 1000 دلار از شما محصول شما فقط ساخته شده 800 دلار است.

[ad_2]