7 نکته برای پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید

[ad_1]

دانستن اصول اولیه

اول از همه شما نیاز به دانستن اصول اولیه PPC. در واقع این یک نوع از لینک حمایت در صفحه نتایج جستجو گوگل. این تبلیغات هستند نیز نشان داده شده در مکان های مهم دیگر. آنچه شما باید انجام دهید این است که پیشنهاد در تعدادی از شرکت های دیگر برای برخی از کلمات کلیدی و عبارات جستجو. زیبایی این کمپین تبلیغاتی است که شما به اتهام تنها زمانی که کسی کلیک بر روی آگهی.

تنظیم یک هدف

آنچه که هدف خود را? آیا شما فروش یک محصول یا خدمات ؟ و یا شما فقط می خواهید برای دریافت ترافیک برای وبلاگ شما? شما باید به یک هدف مشخص است که شما می خواهید برای رسیدن به مبارزات انتخاباتی خود را. بر اساس هدف خود را شما انتخاب می کنید کلمات کلیدی مناسب.

انتخاب موتور جستجو

تا آنجا که انتخاب یک موتور جستجو می رود ما نشان می دهد که شما به گوگل و یاهو است. از آنجایی که آنها بسیاری از سهم بازار از نظر کاربران, شما ممکن است بخواهید آنها را ترجیح می دهند به دیگر موتورهای جستجو. همه شما باید انجام دهید این است ثبت نام با این غول جستجو با پیروی از دستورالعمل حذف.

انتخاب کلمات کلیدی خود را عاقلانه

در حال حاضر شما نیاز به ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی و کلمات کلیدی این باید مربوط به محصولات یا خدمات خود را. معمولا این کلمات کلیدی هستند کلماتی که مشتریان بالقوه خود را ممکن است به نوع نگاه برای محصولات مورد نظر خود را.

تصمیم گیری در مورد بودجه

در حال حاضر شما باید به کشف کردن چقدر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری در مبارزات انتخاباتی PPC. بر اساس این رقابت ها در سطح, شما ممکن است مجبور به صرف بیشتر یا کمتر خود را در کلمات کلیدی مورد نظر. مطمئن شوید که به شما در تنظیم یک مقدار خوبی از پول برای پروژه خود را و رفتن نیست بیش از آن.

یک آگهی جذاب

آگهی خود را به جذاب است. لینک به سایت خود را مختصر آگهی. آگهی شما باید کمی از متن و شرح است. این توضیحات باید به اندازه کافی جذاب به طوری که کاربران بر روی آن کلیک کنید.

صفحه فرود

مطمئن شوید که صفحه فرود سایت خود مربوط به تبلیغات نشان داده شده است. هنگامی که مشتری در صفحه فرود خود را به “گام بعدی” روند باید در همه پیچیده. اگر شما فروش یک محصول یا خدمات برای مثال صفحه باید تصویر توضیحات قیمت و هزینه محصول و یا خدمات است.

این چند PPC راهنمایی است که شما ممکن است پیدا کردن مفید هنگامی که در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آگهی. با نگه داشتن این نکات را در ذهن آگهی خود را در مبارزات انتخاباتی بهتر کار خواهد کرد و شما خواهد بود قادر به جذب تعداد زیادی از مشتریان برای کسب و کار شما. به عنوان یک نتیجه کسب و کار شما رشد خواهد کرد در یک دوره کوتاه از زمان.

[ad_2]