Golang برای کسب و کار – زبان برای هوش کسب و کار

[ad_1]

Golang برای کسب و کار

با مجموعهای از فن آوری های برنامه نویسی استفاده می شود امروز گوگل,'s Golang برای کسب و کار مجموعه به مد روز, محبوب و جالب به عنوان شرح داده شده توسط اکثر شرکت ها با استفاده از Golang و یا توسعه دهندگان نرم افزار امروز. اما یک سوال هنوز باقی مانده “است Golang / واقعا واجد شرایط مدعی داشتن کاربرد های مختلف شیوه های توسعه نرم افزار برای سیستم عامل های مختلف و راه حل؟” اجازه دهید's پاسخ به این سوال با برخی از حقایق در مورد Golang.

تاریخچه زبان برنامه نویسی Go

برو معرفی شده توسط گوگل در سال 2007 توسط رابرت Griesemer راب پایک و کن تامپسون. در حالی که اعلام شد در سال 2009 و رفتن 1.0 منتشر شد و در مارس 2012. برو در حال حاضر در حال استفاده در گوگل و سایر مزارع از نوامبر 2009 و کامپایلر برای Golang “gc” توسعه به عنوان یک نرم افزار منبع باز و اهداف سیستم عامل های مختلف از جمله Linux, OS X, ویندوز, مختلف BSD و نسخه های یونیکس و همچنین دستگاه های تلفن همراه از جمله گوشی های هوشمند است. شرکت های پیشرو با استفاده از Golang مانند Cloudflare, Sendgrid, Dropbox, Soundcloud, Bitly, Digitalocean, Stathat و بسیاری از شروع به استفاده از GoLang جای خود را به فن آوری های موجود.

ویژگی های Golang

این Golang لود با فن آوری های پیشرفته از ویژگی های. برو متولد شد و از نا امیدی موجود با زبان و محیط برنامه نویسی برای سیستم های. برنامه نویسی تبدیل شده بود بیش از حد دشوار است و انتخاب زبان تا حدی بود که به سرزنش. یکی تا به حال به را انتخاب کنید یا کارآمد تدوین و کارآمد اعدام و یا سهولت در برنامه نویسی; هر سه نفر در دسترس نیست در همان جریان اصلی زبان است. برنامه نویسان اغلب انتخاب سهولت بیش از ایمنی و بهره وری در حال حرکت به صورت پویا به تایپ و زبان هایی مانند Python و جاوا اسکریپت به جای C ++ و یا به میزان کمتر جاوا.

دوباره ما don't می خواهید به بحث در مورد ویژگی های ویژگی های مورد Golang از آنجا که بسیاری از کارشناسان بارها و بارها نشان داده Golang's برتری در انجمن های متعدد. Golang کسب و کار و سازمان های معماری خود را برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) سیستم های شکل بحرانی عملیاتی جزء به بهینه سازی با آخرین توسعه در راه حل های فن آوری. اینترنت از چیزهایی متصل سازمانی زمینه تحرک ابر به عنوان یک باطن مقیاس پذیر زیرساخت های برخی از تکنولوژی تمرکز مناطق که وعده شتاب رشد کسب و کار. Golang می تواند کمک به تحویل مقیاس معماری کمک به شما در مدیریت پیچیده سیستم سرور برای حداکثر توان. اجازه دهید's انجام یک شیرجه عمیق به GoLang's کاربرد به صنعت رو به رشد.

Golang برای کسب و کار

“رفتن خواهد بود که سرور زبان از آینده است. می گوید:” Tobias Lütke, Shopify

اجازه دهید's شروع با مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سیستم Golang برای نهادهای کسب و کار تمرین استراتژی, مدیریت و تجزیه و تحلیل مشتری تعاملات و اطلاعات در سراسر چرخه عمر مشتری با هدف بهبود Golang برای کسب و کار و روابط با مشتریان و کمک در حفظ مشتری و رانندگی رشد فروش. نرم افزار CRM تحکیم مشتری اطلاعات و اسناد و مدارک را در یک پایگاه داده CRM بنابراین کاربران کسب و کار می تواند شناسایی احتمال زیاد مشتری تبدیل به طور موثر. بسیاری از فروشندگان در حال حاضر شروع به پیاده سازی CRM با استفاده از Golang جایگزینی فن آوری های موجود مانند پایتون است. Golang دارای پتانسیل برای پیاده سازی زمان واقعی دسترسی حجیم داده های مشتری (همچنین شناخته شده به عنوان داده های بزرگ) در نیم تلاش مورد نیاز است.

بروید و Docker تکنولوژی

در تکرار بعدی, تلفن همراه, توسعه خواهد بود که از ویژگی های اضافه شده در Golang با آن آینده کتابخانه های پیشرفته ضرب و شتم موجود توسعه نرم افزار تلفن همراه سیستم عامل است. Docker است و در عین حال یکی دیگر از ابزار مرسوم برای بسته بندی و برنامه های در حال اجرا در سبک ظروف. Docker باعث می شود آن را آسان برای ایزوله بسته و استقرار برنامه های کاربردی و محبوب توسط مدیران سیستم. خالق آن جزایر Hykes ذکر شده بروید's استاندارد کتابخانه همزمانی اولیه و سهولت به کارگیری به عنوان عوامل کلیدی و گفت: “برای قرار دادن آن را به سادگی اگر Docker شده بود, نوشته شده در رفتن از آن را نداشته اند به عنوان موفق.”

Golang بسته در یک مقدار زیادی از پتانسیل برای تبدیل شدن به آینده در تکنولوژی روز دنیا قادر به ارائه هوشمند Golang برای کسب و کار راه حل های.

[ad_2]

Source by Ruchi Vishwakarma