دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

رهنمودهای ایمنی مهم مخصوصاً برای مخازن اکسیژن خانگی

به بیمار اجازه دهید فرم ارائه شده توسط دولت ، CMN یا نسخه و رسید دریافت مستقیم یا بصورت آنلاین یا یک نمایندگی محلی را ارائه دهد و سپس بیمار منتظر بازپرداخت باشد. آنچه در اینجا اتفاق می افتد این است که بیمار مسئولیت پذیر است و بیمار می تواند محصول خود را انتخاب کند و محصول جدید باشد. حال ، من موافقم که باید نمایندگی هایی برای کمک ، راه اندازی ، انتخاب یا مشاوره وجود داشته باشند ، اما این هزینه ای است که فروشنده از آن سود می برد اما این حاشیه ها نسبت به آنچه اکنون هستند ، کمتر است. p>

از آنجا که کنسانترن اکسیژن وجود دارد ، بسیاری از ماشین آلات مختلف موجود در یافتن دستگاه مناسب برای نیازهای شما می تواند یک چالش باشد. نکته اصلی این است که با شناسایی مواردی که دارای ویژگی هایی هستند که بیشترین علاقه شما را دارند ، انتخاب خود را محدود کنید. دو دستگاه که بسیاری از افراد مانند شما در نظر دارند SeQual Eclipse 3 و Respironics EverGo هستند. هردو دستگاه با کیفیتی که دارای شباهت ها هستند و همچنین ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.

یکی از متمرکز کننده ها که به اندازه کافی کوچک هستند تا بتوانند در هر مکانی از آن استفاده کنند اما به اندازه کافی قدرتمند هستند تا بطور منظم در خانه استفاده کنند ، DeVilbiss IGO است. با استفاده از این دستگاه می توانید پس از یک بار شارژ مجدد باتری ، پنج ساعت کار کامل داشته باشید. دلیل اینکه این دستگاه می تواند چنین باتری خوبی را ارائه دهد به دلیل ویژگی PulseDose است. این ویژگی هوشمند فقط اکسیژن مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار می دهد. از آنجا که از بین بردن مقادیر غیر ضروری اکسیژن توان مصرفی را هدر نمی دهد ، باتری بیشتر از سایر دستگاههای قابل حمل دیگر طول می کشد.

استفاده از یک کنسانتره اکسیژن چندین مزیت مهم دارد. اولین فایده این است که این دستگاه سلامت شما را بهبود می بخشد. عدم توانایی به دست آوردن اکسیژن کافی ، می تواند بر بدن شما آسیب وارد کند. از آنجا که یک کنسانتره به اندازه کافی نحوه استفاده از کنسانتره اکسیژن را به شما ارائه می دهد ، دیگر لازم نیست نگران این مسئله باشید. یک کنسانتره اکسیژن نیز باعث می شود احساس بهتری داشته باشید. شب ها بهتر خواهید خوابید و انرژی بیشتری در طول روز خواهید داشت. این حس تازه احساس خوب می تواند چشم انداز شما از زندگی را تا حد زیادی بهبود بخشد. علاوه بر این ، استفاده از کنسانتره به شما کنترل زندگی خود را می دهد. به جای اینکه مجبور شوید تصمیماتی را بر اساس آنچه شرایط شما به شما امکان می دهد انجام دهید ، قادر خواهید بود کارهای بیشتری را که می خواهید انجام دهید.

اگر از بیماری طولانی مدت ریه رنج می برید یا سایر موارد مرتبط با آن مشکل ، شما حق دریافت دستگاه خود را برای استفاده دائمی دارید. اما افراد مبتلا به بیماری های کوتاه مدت می توانند تا زمانی که بیماری خود را به طور کامل بهبود نیافته ، چنین تجهیزات اجاره ای را اجاره کنند.

یک کنسانتره ساده برای ارائه اکسیژن مداوم استفاده می شود و در دو سیلندر عرضه می شود. برای دسترسی آسان به اکسیژن می توان آن را در خانه نصب کرد. وزن آن در جایی بین 4 تا 20 پوند است. به یک منبع انرژی نیاز دارد بنابراین شارژ مجدد در صورت لزوم.

به عنوان مثال ، Sequal Eclipse 3 را بگیرید ، این دستگاه مانند بنتلی در جهان کنسانتره اکسیژن است. این محصول با فناوری AutoSat همراه است ، نمایشگری که خوانش آسان و دقیق را به شما می دهد. این نمایشگر هر دو ml و LPM LCD را می خواند. همچنین سه گزینه افزایش زمان متفاوت وجود دارد. کند ، متوسط ​​و سریع ، اجازه می دهد تا بیمار دوز خود را تصمیم بگیرد.

از آنجا که هر دو دستگاه قابل حمل هستند ، آنها شامل یک کیف دستی و چرخ دستی می شوند. کیف لوازم جانبی به شما امکان می دهد تا موارد اضافی را به صورت سازمان یافته و دسترسی آسان دستگاه خود را حفظ کنید. سبد مسافرتی آوردن متمرکز خود را با خود آسان تر می کند. اکسیژن ساز چگونه کار می توان؟ به جای خسته کردن عضلات ، می توانید اکسیژن خود را به پشت خود بکشید. علاوه بر باتری ، هر دو گزینه می توانند با توان A / C و D / C کار کنند. آنها همچنین به لطف ضمانت نامه های سه ساله خود به شما آرامش می بخشند.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/