PPC انتقام 2.0 نقد و بررسی

[ad_1]

در اینجا نحوه پرداخت برای هر کلیک تبلیغات کار می کند: شما پرداخت PPC شبکه (مانند گوگل و یاهو یا مایکروسافت) زمانی که کسی کلیک بر روی آگهی. این آگهی در حال رفتن به دوباره مستقیم به یک وب سایت است که شما را مشخص کنید. این می تواند سایت خود را. برخی از موتورهای جستجو این اجازه می دهد تا به شما لینک به طور مستقیم به سهامداران ارائه می دهد. شاید شما زمان ندارید و یا نمی خواهید به مقابله با مشتریان است. همه شما می خواهید برای ترویج یک محصول. هدف اصلی خود را پس از آن است که به ارائه تبلیغات و ترویج یک وب سایت محصول است.

AdWords گوگل بزرگترین PPC شبکه. اما آن را نیز یکی از پیچیده ترین. شما مجاز به لینک به طور مستقیم به سهامداران ارائه می دهد. شما رو به نوعی از صفحه فرود در جایی که هدایت بازدید کنندگان خود را به شما ارائه دهد. این صفحه فرود است را به انجام برسانند گوگل استانداردهای به نام نمره کیفیت. بالاتر به شما نمره کیفیت کمتر به شما پرداخت پستها در طول کلیک کنید. متاسفانه گوگل نیز قدرت به پایین PPC خود را بدون حساب به شما یک دلیل. این چیزی است که اتفاق افتاده است به Hasancan باشیم.

او کل بازاریابی اینترنتی درآمد رفته بود از یک روز دیگر. با توجه به Hasancan این بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به او. او در بر داشت یک PPC شبکه است که راه بهتر از گوگل را ندارید لطفا به هر کسی که برای دریافت با کیفیت خوب نمره. در واقع شما حتی نمی نیاز به یک صفحه فرود. بیشتر: کلیک خاک ارزان.

PPC انتقام 2.0 به شما نشان خواهد داد این شبکه به شما آموزش چگونه برای پیدا کردن کلمات کلیدی و نحوه پیاده سازی آنها. آن را نیز به شما یک ابزار رایگان برای پیگیری مبارزات خود را بنابراین شما نمی اتلاف پول در تبلیغات آن تبدیل کند.

من از طریق تمام مواد آموزشی از PPC انتقام 2.0 و من باید بگویم این دوره نه برای تجربه بازاریابان اینترنتی است. Hasancan بنیتز می آموزد خیلی مسائل اساسی مانند پیدا کردن کلمات کلیدی و ایجاد تبلیغات. برای بازاریابی اینترنتی تازه که هرگز جرأت سعی کنید PPC بازاریابی این به خوبی می تواند ارزش امتحان کنید.

[ad_2]