PPC ساز – قسمت اول

[ad_1]

این مکانیزم ساده در پشت تبلیغات PPC است به پرداخت برای هر کلیک بر روی آگهی شما. موتورهای جستجو اجازه می دهد تا تبلیغ به پیشنهاد برای لیست در صفحات نتیجه خود. موقعیت این تبلیغات است که به طور مستقیم متناسب با مقدار پیشنهاد شده است. در موتور جستجو می شود پول برای هر کلیک بر تولید از طریق خود سایت.

اگر این برای تلفن های موبایل کمی پیچیده کارشناسان اصرار دارند که این شکل از تبلیغات بسیار موثر در گرفتن وب سایت افزایش میزان ترافیک ورودی و در نتیجه بهتر نسل درآمد. اما این مهم است به درک روش پشت این خدمات, و یا دیگری شما ممکن است در نهایت از دست دادن پول در مبارزات انتخاباتی خود را.

پرداخت پستها در طول کلیک کنید خدمات شامل مکانیسم های زیر است:

>> مهم این است که برای تخصیص دادن بودجه به مبارزات انتخاباتی خود را. و همیشه به یاد داشته باشید برای استفاده از این وسیله تبلیغات به عنوان یک سرویس اضافی به اصلی خود را در استراتژی بازاریابی است. ترفند نهفته در هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب. مبارزات انتخاباتی خود را به شما می دهد یک فرصت عالی برای پیدا کردن در مورد نرخ تبدیل از این کلمات کلیدی به منظور تقویت بیشتر خود را موتور جستجو بازاریابی روند.

>> شما ممکن است هیجان زده در مورد گرفتن افزایش ترافیک به سایت شما است. اما فراموش نکنید که به کلیک بیشتر به معنی پول بیشتر صرف در بخشی خود را. در نتیجه به تعادل ROI شما آن را ضروری است که شما را تبدیل. جداسازی خریدار بالقوه خود بخش و هدف آنها را نگه داشتن خود را در دراز مدت هدف در ذهن است.

>> پس شما تصمیم گرفته اند بر روی کلمات کلیدی هدف خود را و مشتریان توزیع کلمات کلیدی بر اساس برآورد کلیک کنید از طریق نرخ و نرخ تبدیل. همچنین تعیین موتورهای جستجو شما مایل به تهیه کردن به.

>> گرفتن ترافیک ممکن است آسان است اما حفظ آن به سایت می تواند بسیار دشوار است. برای این اتفاق می افتد شما باید به ساخت یک سایت است که هر دو جذاب و آموزنده است. کاربران با کلیک بر روی تبلیغات خود را در انتظار برای استخراج اطلاعات مربوطه را از وب سایت خود را. ارائه آنها را به یک سایت است که به راحتی قابل کشتیرانی و یا بی ربط از نظر محتوا را قرار داده کاربران است. بنابراین ایجاد صفحات فرود خود را جذاب به حفظ توجه بازدید کنندگان.

>> کمک طلب کردن از راه های که در آن شما می خواهید برای پیگیری مبارزات انتخاباتی خود را. این کار می تواند انجام شود توسط یک PPC متخصص است که به خوبی آگاه از این روش از جمله خدمات

>> نگه داشتن یک برگه در رقبای خود را لقب تبلیغات. ناخواسته او فقط ممکن است با تصویب سود سرنخ به شما.

این مراحل شامل ‘کشف و طراحی’ جنبه از پرداخت پستها در طول کمپین کلیک کنید. سطح بعدی در حال توسعه و گسترش مبارزات انتخاباتی خود را در بازار آنلاین.

[ad_2]