SpeedPPC – قدرتمند PPC Pay Per Click Affiliate Marketing سیستم ؟

[ad_1]

به عنوان یک PPC بازاریاب وابسته, من همیشه در lookout برای ابزار و روشها که به من کمک خواهد کرد نگه داشتن مزیت رقابتی است. من به تازگی یاد گرفتم از SpeedPPC یک برنامه نرم افزار و سیستم ادعا می 'انقلابی' پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی وابسته. من از شنیدن ادعاهای مشابه را به صورت روزانه اما تصمیم به گرفتن یک نگاه.

اجازه دهید به من می گویند در ابتدا I'm a شکاک. داشتن شده است در این کسب و کار برای بیش از 5 سال من've توسعه خود من 'اعتیاد به مواد مخدره detector'. I've نیز آموخته وجود دارد هیچ “گلوله سحر و جادو”. بازاریابی وابسته موفق نیاز به درک و هوشمند استفاده از تاکتیک های موثر.

اجازه دهید من نیز می گویند SpeedPPC است که به وضوح یک 'beginners' ابزار. SpeedPPC است اما فوق العاده قدرتمند بازاریابی ابزار در دست راست. وقتی که من برای اولین بار شاهد فروش مواد من نیست که همه نقل مکان کرد. این سایت دارای یک slickly-تولید تصویری که معمولا نوبت من. بیش از حد اغلب, 'slickness' استفاده از propping تا در غیر این صورت متوسط محصول.

در واقع آن را به من در زمان به عنوان خوانده شده از طریق کل سایت 'دریافت' چه این برنامه در واقع و در نظر گرفته شده بود ، در نگاه اول به نظر می رسید به یک برنامه برای 'خودکار' روند کوبیدن یک عدد بیانتها و معتنی مبارزات انتخاباتی PPC. من شرط می بندم اکثر افرادی که به تماشای ویدئو و نگاه را از طریق سایت دور آمد با همان برداشت. که نتواند نقطه به طور کامل, و من فکر می کنم این شرکت بهتر خواهد بود در خدمت بیان به وضوح اساسی 'هدف' از این برنامه است.

یکی از چیزهایی است که قادر به گرفتن چشم من بودند 'تکذیبنامهها' فلفلی در سراسر سایت – واقعیت این است که SpeedPPC است برای کسانی که تنها با شروع کردن با PPC. با استفاده از این برنامه و استفاده از آن's قابلیت نیاز به حداقل یک درک اساسی از مکانیک Adwords: adgroups کیفیت و نمره و “آدرس مقصد”.

یک سناریو فرضی را نشان دادن معضل هر PPC بازاریاب چهره و چگونه نرم افزار مانند SpeedPPC ممکن است مشکل آدرس:

من ثبت نام به عنوان وابسته برای CheapAudioBooks.com و تصمیم به ایجاد یک تبلیغ به ترویج یکی از کتاب های صوتی. من ایجاد یک آگهی با این کتاب نام من می خواهم برای ترویج در آگهی عنوان شده است. برای آگهی که من پیشنهاد فقط در یک کلمه کلیدی که در همان عنوان کتاب. مقصد URL که آگهی می رود به یک صفحه فرود سفارشی است که عنوان کتاب در متا تگ عنوان صفحه توضیحات و کلمات کلیدی. متن صفحه فرود آغاز می شود با عنوان کتاب و اشاره آن را در سراسر.

نتیجه یک “رویای کمپین” یک تبلیغ انتخاباتی با بالاترین کیفیت ممکن نمره پایین ممکن است هزینه هر کلیک (ک) و بيشترين فروش تبدیل ممکن است.

مشکل این است که من آن را در زمان یک مدت طولانی بیش از حد طولانی حتی در نظر پوسته پوسته شدن آن و یا انجام آن را بر روی هر نوع بزرگتر سودآور اساس. در حالی که این سطح از جفت شدگی بین adgroup, آگهی, کلمه کلیدی, و, صفحه فرود, فعال کردن فروشنده برای ایجاد ترین شدیدا متمرکز آگهی و دریافت Google's کمترین ک سفارشی یک آگهی مبارزات انتخاباتی که در آن سطح بسیار وقت گیر است که آن را غیر عملی است در هر گونه ارزشمند در مقیاس.

در حال حاضر من تبدیل به SpeedPPC: من ایجاد دو ad قالب شاید یکی با عنوان کتاب در تیتر و نویسنده در آگهی بدن و یکی دیگر از راه دور با نویسنده's نام در تیتر و عنوان کتاب در بدن است. بعد من CheapAudioBook.com's datafeed. من تصمیم من برای رفتن به ترویج 1000 کتاب صوتی 200 بالا پرفروش از هر یک از 5 سال گذشته.

در حدود 20 دقیقه SpeedPPC ایجاد کرده است 2000 فردی adgroups, 1000 adgroups حاوی تبلیغ به عنوان / نویسنده و 1000 برای نویسنده / عنوان. هر adgroup شامل یک کلمه کلیدی به عنوان پرفروش برای آن آگهی. آگهی خود را به عنوان در URL نمایش و منحصر به فرد آدرس مقصد.

آدرس مقصد به ارمغان می آورد تا به صورت پویا ایجاد صفحه فرود سفارشی که با ad's پرفروش ترین عنوان های جاسازی شده در متا تگ ها و متن صفحه که پس از آن عمیق-لینک به صفحه محصول خاص در CheapAudioBooks.com.

در حال حاضر شما شروع به دیدن سفارشی سازی است که یک برنامه مانند SpeedPPC [http://www.improveyourinternetmarketing.com/speedppc.htm] می تواند به شما بدهد. وقتی که سطح کمپین سفارشی سازی می شود ممکن است شما به طور طبیعی با توجه به شروع دیگری که در آن شما می توانید درخواست آن را به. در میان چیزهایی که به ذهن من آمد تقریبا بلافاصله:

  • مطابق با ما نام شهر با قدمت پیشنهاد “سن دیگو دوستیابی”;
  • مطابق با پرینتر, ساخت و مدل # 's با یک چاپگر لوازم پیشنهاد “HP 100C تونر فروش”;
  • مطابق 1000 محبوب ترین گروههای موسیقی با موسیقی-اشتراک ارائه “بریتنی اسپیرز سی دی جدید”

این امکانات بی پایان هستند.

آن's ارزش تماشای فیلم در SpeedPPC وب سایت [http://www.improveyourinternetmarketing.com/sppcvideo.htm]اما به منظور رسیدن به یک درک خوبی از این برنامه شما باید به عنوان خوانده شده از طریق مطالعه موردی نمونه را در سایت خود. اگر شما جدی در مورد انجام PPC در بیش از یک بازی گاه به گاه سطح SpeedPPC است که قطعا ارزش چک کردن.

[ad_2]